Kontakt
Electronic Solutions Cointech
ul. Bydgoska 14
62-005 Owińska
GSM: +48 517 675 314
E-mail:

Quality Vending
Cointech oferuje Państwu najnowszej generacji terminal płatniczy akceptujący płatności kartami płatniczymi. Zbliżeniowe karty MasterCard PayPass i VISA PayWave w połączeniu z terminalem VendPay są idealne do realizacji mikro płatności.

Oferta VendPay została zoptymalizowana specjalnie na rynek automatów vendingowych. Niska stała opłata abonamentowa i akceptowalny poziom prowizji od transakcji daje w ręce operatorów system płatności, który zapewnia wzrost obrotów w danej lokalizacji.

Zalety systemu VendPay : najnowocześniejszy programowalny terminal płatniczy z możliwościową konfiguracji usług dodatkowych, rozliczanie transakcji poprzez krajowego agenta rozliczeniowego zapewniającego wpływ środków następnego dnia po transakcji. Najniższa opłata abonamentowa, bezkonkurencyjna prowizja od sprzedaży, bezproblemowa instalacja i integracja z funkcjonującymi systemami płatniczymi, bezpieczeństwo transakcji wynikające z certyfikatów urządzenia.

Firma COINTECH jest właścicielem systemy VendPay, prowadzi sprzedaż poprzez dystrybutorów oraz zapewnia wsparcie i serwis dla urządzeń systemu VendPay.


Zapraszamy do współpracy


Wszystkie materiały użyte na tej stronie są własnością producentów, dystrybutorów oraz portali internetowych i użyte są dla celów poglądowych i informacyjnych.